Avessa Yoga Wheel Pilates Yoga Tekeri Ücretsiz Kargo

Yoga Tekerleği

Daha fazla bilgi

Detaylı Bilgi

Fiyat
179.90TL
Stok Kodu
YOGA WHEEL
Yorum
Kargo
Ücretsiz Kargo

Aynı gün kargo Ücretsiz kargo Kolay İade

Yoga tekerleği INTERTEK Test Raporu ile düşük kaliteli tekerleklerin aksine benzer gücü talep etmekle birlikte, bozulmadan tekrar tekrar kullanılmasını sağlar. Güçlü iç ABS tüpü, tekerlek üzerinde kolaylıkla, emniyetle ve çok fazla ihtiyaç duyduğunuzdan emin olmanızı sağlar.

Tekerlek yelpazemiz PVC veya EVA ile sarılı diğer ürünlerin aksine çevreye duyarlı köpük TPE'den yapılmıştır, yastık kıvrımlıdır ve orijinal şekliyle iyi korunur, omuz bıçakları veya ayakların arasında rulo yapmak için yumuşak ve konforludur; Sırt, göğüs, omuzlar, karın ve kalça fleksiyonlarında gerginlik ve kas sızdırmazlığını uzatmaya ve serbest bırakmaya yardımcı olur.

Yoga tekerleği başlangıçta esnekliği artırmak ve vücut gücünü artırmak için tasarlandı; bu, dharma yoga'da mükemmel bir fitness aleti, yeni başlayanlar için arka açma aracı, birçok müşteri bize sırt, göğüs ve omuzdaki ağrı ve stresin hafifletilmesinde çok yararlı olduğunu söyledi. Sırt ağrısı hastaları ve emziren anneler için öneririz.

Yoga jantlarımız, evinizde, spor salonunuzda, stüdyo veya kulüpte, yeni başlayanlardan gelişmişlere kadar ailenize, arkadaşlarınıza ve yoganıza en iyi hediye olabilir.


Bu Markanın Diğer Ürünleri